Rankų darbo papuošalai tavo tobulai dienai

Vestuvės – ypatingiausia šventė moters gyvenime. Jei puoštis, tai puoštis tik išskirtiniais papuošalais, kurie leis pasijausti ypatingai. ZIGEL Jums sukurs vienetinius rankų darbo papuošalus, su kuriais jausitės tikra savo šventės karalienė.

Zigel išskirtinumas

ZIGEL siūlo kai ką daugiau nei tiesiog papuošalus. Tai išskirtiniai rankų darbo kūriniai, kuriami mąstant apie amžinybę. Tikime, kad mada yra trumpalaikis dalykas, o papuošalai yra tai, kas lydi žmogų visą gyvenimą.
null

Rankų darbas

ZIGEL papuošalai yra vienetinis ypač kruopštus rankų darbas. Kiekvienas papuošalas yra toks vienintelis ir nepakartojamas, kaip ir Jūs, ir niekur nerasite antro tokio.

null

Kokybė

Gamybai naudojami tikri ir sertifikuoti Swarovski kristalai, paauksuoti ir sidabruoti užsegimai bei kitos aukščiausios kokybės detalės. Prieš ir po kūrimo proceso atidžiai apžiūrima ir tikrinama kiekviena detalė. 

null

Lankstumas

Galime sukurti Jums asmeninį aksesuarą pagal pasirinktas spalvas ar modelį. Jūsų idėjos mūsų rankose gali virsti įstabiu kūriniu, kuris įkūnytų Jūsų išskirtinę asmenybę ir stilių.
null

Filosofija

Papuošalų kūrimas, kaip knygos rašymas. Kiekvienas ZIGEL papuošalas – kaip naujas puslapis su sava istorija, į kurią įdedama visa širdis ir didelė puokštė gražiausių jausmų.
Loading...